Kontakt

Aadress

Põlva vald
Rosma küla
Värska mnt. 4
63221

Kooli rekvisiidid

MTÜ Rosma Haridusselts
Reg. kood: 80046217
KMKR: –
Koolitusluba: 7164HTM

Arveldus

Swedbank
EE922200221042776171

Rosma Kool ja Lasteaed

Värska mnt. 4, Rosma

Himmaste maja

Allika tee 1, Himmaste

Kullatriinude rühm

Keskuse tee 6/1, Himmaste

Kontaktid

Büroo: 56 881 409
Büroo avatud: E-R 8.00-16.00

Haldusjuht: 56 204 995

Telefon lasteaias: 56881408

Seltsi üldine e-mail:
info@rosmakool.ee

Koolituskeskuse e-mail:
rosmakoolituskeskus@gmail.com
Arvete saatmine :
arved@rosmakool.ee

Kõneisikud

Lasteaed-põhikooli direktor
Triinu Puidet
52 72 114
triinu.puidet@rosmakool.ee

Tegevjuht
Liisa Maasik
55 602 169
liisa.maasik@rosmakool.ee

Büroo, sekretär - juhiabi
Katrin Sakson
info@rosmakool.ee

Tugipersonal

Tegevjuht
Liisa Maasik
liisa.maasik@rosmakool.ee

Sekretär - juhiabi
Katrin Sakson
katrin.sakson@rosmakool.ee

Raamatupidaja
Maili Parrol
maili.parrol@rosmakool.ee

Haldusjuht
Margus Tamm margus.tamm@rosmakool.ee

Kütja / majahoidja
Andres Põllu

Himmaste majaperenaine
Siret Puksa

Kokk
Heli Puksa
heli.puksa@rosmakool.ee

Majaperenaine
Kaidi Kaljuste

Juhatuse liikmed

Kalev Kaarna

Liisa Maasik
liisa.maasik@rosmakool.ee

Ragnar Kurm
ragnar.kurm@rosmakool.ee

Killu Timm
killu.timm@rosmakool.ee

Eve-Liis Oja
eveliis.oja@rosmakool.ee

Raili Toom
raili.toom@rosmakool.ee

Marcus Jürison
marcus.jyrison@rosmakool.ee

Kooli kolleegiumi kõneisikud

Marika Nurmsalu
marika.nurmsalu@rosmakool.ee

Diana Asur
diana.asur@rosmakool.ee


Lasteaia kõneisikud

Eve-Liis Oja
eveliis.oja@rosmakool.ee

Tugispetsialistid

Eripedagoog, logopeed
Pille Kriisa
pille.kriisa@gmail.com

HEV koordinaator, sotsiaalpedagoog
Ave Tamm
ave.tamm@rosmakool.ee

Psühholoog
Teele Ööbik
teele.oobik@rosmakool.ee

Kooliõde
Kaja Kägu
Tel.nr +372 51993459

HTM järelevalve spetsialist
Kaidi Maask
kaidi.maask@hm.ee