Saavutused ja tunnustused

Muusikaolümpiaad

10.02.2024 toimus piirkondlik muusikaolümpiaad, kus 8. klassi õpilane Jaagup Peetsalu tuli esimeseks. Jaagup on saadetud edasi vabariiklikule olümpiaadile, mis toimub 16.-17. märts Tallinnas.

Emakeeleolümpiaad

26.01.2024 toimus 39. emakeeleolümpiaadi veebipõhine piirkonnavoor. Osales 31 õpilast (7.-12. kl.) maakonna üheksast koolist. Arvestust peeti vanuseastmeti – noorem 7.-8. klassid, keskmine 9.-10. klassid ja vanem 11.-12. klassid. Meie koolist osales õpetaja Grethe Rõõmu juhendamisel 6 õpilast.

Tublid osalejad olid:  Mia Niinemägi (9. klass), Pääsu Taro (9. klass), Mirjam Eelmäe (8. klass), Hiie Maarja Ööbik (7. klass), Lovisa Maria Koit (8. klass) ja Miina Johanna Karolin (7. klass).

Miina Johanna Karolin

7. klassi õpilase Miina Johanna Karolini jutuke „Tere, armas päevik!“ ilmus selle aasta esimeses numbris ajakirjas „Hea Laps“.

Valikorienteerumine

22.09.2023  toimus EKSL MV valikorienteerumises 2023 Põlvamaal Koorastes. Meie koolist osalesid meie koolist Märt Väli, Lauri Liider, Hugo Georg Jürison, Ian Markus Untera, Jaagup Peetsalu, Kaur Kangro. Koolide üldarvestuses saavutasime tubli kolmanda koha!

Oleme uhked oma õpilaste üle!

Valikorienteerumine

Põlvas tunnustati maakonna parimaid pedagooge.

17. augustil toimus Põlva Riigümnaasiumis traditsiooniline Põlvamaa õpetajate augustifoorum, kus tunnustati maakonna aasta haridustöötajaid.

2023. aasta Põlvamaa aasta klassijuhataja on Rosma kooli õpetaja Marika Nurmsalu.

Oleme uhked oma õpetaja üle!

Põlvamaa aasta haridustöötajad