Beebitunnid Rosmal

Johannese Koolis Rosmal toimuvad beebitunnid

Tunnid toimuvad kaks korda nädalas: (suuremad beebid) ja (väiksemad beebid). Suuremate laste jaoks mõeldud tunnid on mängulised ja liikuvad, tunnid on üles ehitatud arvestades lapse loomulikku liikumisvajadust ja huvi maailma avastamisel. Väiksemate beebide tunnid on jälle rahulikud ja vaiksed, keskendume värskete ilmakodanike silitamisele, masseerimisele ja õrna laulu saatel võimlemisele, samuti saavad väikese võimlemise ka emad. Beebitunnid ongi mõeldud eelkõige emadele, see on hea võimalus kodust välja tulla, kohtuda teiste emadega, juttu puhuda, sõpru leida ja koos oma väikeste päikeste edusammude üle rõõmustada.

Tunnid alustavad uuesti 2020 oktoobri alguses, lähem info peagi!

Registreerimine ja lähem info: liisa.parimuskool@gmail.com

Beebitundide läbiviimise vahendite soetamist toetas projekti “Beebitunni läbiviimise vahendid” kaudu rahandusministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest.