Lasteaiapere

Meie lasteaias tegutseb kolm liitrühma. Kaks neist tegutsevad Rosma lasteaiamajas Tiigioru tee 1 ja üks rühm Põlva lasteaed Lepatriinu ruumides, Piiri tn. 7.

Õhtupäikese rühm 18 last

Eve-Liis Oja – lasteaiaõpetaja
eveliis.oja@rosmakool.ee

Kristi Kango – lasteiaõpetaja assistent kristi.kangro@rosmakool.ee

Liisi Lodison - lasteaiaõpetaja abi
liisi.lodison@rosmakool.ee

Maria Tšerepaha – lasteaiaõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)

Tähekese rühm 18 last

Maris Esme Leiger– lasteaiaõpetaja
maris.leiger@rosmakool.ee

Kadri Laine – lasteaiaõpetaja assistent
kadri.laine@rosmakool.ee

Anneli Kähr – lasteaiaõpetaja abi
anneli.kahr@rosmakool.ee

Liisi Adusoo – lasteaiaõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)

Kullatriinude rühm 20 last

Kristina Nukka - lasteiaõpetaja
kristina.nukka@rosmakool.ee

Julia Kurusk - lasteaiaõpetaja assistent
julia.kurusk@rosmakool.ee

Annika Paidra Rõbakov - lasteaiaõpetaja abi annika.paidra@rosmakool.ee

Luana Laine - lasteiaõpetaja abi
luana.laine@rosmakool.ee

Mari-Liis Oras - lasteaiaõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)

Mari-Liis Orti-lasteaiaõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)